Jump to content

Map berakás után kifagy


Recommended Posts

Sziasztok!

Letöltöttem mindkét file-t és beraktam a mod mappába, elindítom a játékot, csinálok új profilt, bekapcsolom a modokat de csak 3 file látszik, a 4. nem. Betöltési csík felénél kifagy, néztem videókat, semmi nem oldotta meg, a második letöltött file-t nem is tudom kicsimagolni, és megnyitni sem, azzal mit kellene tennem?

Link to comment
Share on other sites

Elvileg 2 fájlt kell letölteni. Azokat én egy mappába tettem,majd a 001 végüt nyitom meg,ha pl Total kommanderben csinálod,akkor ki fogja hozzá bontani a 002-t is. Kapsz egy mappát a map nevével,amiben a játékjoz szökséges 3 fájl van. base,def,model. Ezeket kell a mod managerbe tenni a játék indításához. 

Link to comment
Share on other sites

On 2023. 05. 19. at 19:21, SirDannyL mondta:

Elvileg 2 fájlt kell letölteni. Azokat én egy mappába tettem,majd a 001 végüt nyitom meg,ha pl Total kommanderben csinálod,akkor ki fogja hozzá bontani a 002-t is. Kapsz egy mappát a map nevével,amiben a játékjoz szökséges 3 fájl van. base,def,model. Ezeket kell a mod managerbe tenni a játék indításához. 

Beleraktam a két file egy mappába, majd kicsomaglotam az 001-eset és abban volt 3 file, a 002-eset total commanderrel sem tudom kicsomagolni. Hiba a csomagolt file-ban (vagy talán nem is csomagolt). üzenet fogad

Link to comment
Share on other sites

On 2023. 05. 19. at 19:21, SirDannyL mondta:

Elvileg 2 fájlt kell letölteni. Azokat én egy mappába tettem,majd a 001 végüt nyitom meg,ha pl Total kommanderben csinálod,akkor ki fogja hozzá bontani a 002-t is. Kapsz egy mappát a map nevével,amiben a játékjoz szökséges 3 fájl van. base,def,model. Ezeket kell a mod managerbe tenni a játék indításához. 

Sikerült közben megoldanom, a 002-végűt ip fileként tömörítettem és úgy raktam be a mods mappába, majd kapcsoltam be, így nem fagy ki.

Link to comment
Share on other sites

Csatlakozz a beszélgetéshez

Most is elküldheted, és később regisztrálsz. Ha van fiókod, jelentkezz be most, ha azzal szeretnél bejegyzéseket tenni.

Vendég
Válasz erre a témára...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   A korábbi tartalmad vissza lett állítva.   Szerkesztő törlése

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Tagstatisztika

    • Összes tag
      5.823
    • A legtöbben egyidőben
      31

    Legújabb tag
    Apollo69_HUN
    Csatlakozott
  • A fórum statisztikáit mutatja

    • Összes téma
      162
    • Összes hozzászólás
      509

Társalgó

Társalgó

    Nincs engedélyed a csevegésre.
    ×
    ×
    • Create New...