Jump to content

VTLOG

Boxer
 Share

Recommended Posts

• Administrators

Mint azt láthatjátok, azon vagyok, hogy minél színvonalasabb szintre emeljem a közösségünk főhadiszállását. Rengeteg utánajárással, alvatlan éjszakával, nem kevés ráfordítással, és annál is több lemondással járt ez részemről, de úgy érzem megéri foglalkozni vele, mert erős a mi közösségünk.

Véletlen-e vagy sem, de a vtlog.net tulajdonosai is velem egyidőben üzemelik be az új oldalukat. A korábbit meghekkelték, ezért egy teljesen új motorral próbálkoznak. Jelenleg az új oldaluk még béta státuszban van, ezért az integrált API-kat (amik kiközvetítik a játék adatait, a fogadó weboldal felé) nem aktiválták. Benne van, dolgozik az oldalukkal, de például a Discord-ra meghívott BOT még alvó állapotban van. Információjuk szerint úgy is marad, amíg az oldal béta státuszban van.

Az új oldalon létrehoztam a RestaCargo céget. https://vtlog.dev/vtc/83 Lassú voltam, csak a 83.-ik voltam... 🙂 Aki szeretne csatlakozni, az hozzon létre ott is egy fiókot, legyen bejelentkezve és a közölt linken, az Apply gomb megnyomásával lehet jelentkezni. CSAK egyszer adjátok le a jelentkezést! Bárki csatlakozhat, viszont türelmet is kérek, mert nem automatikus a csatlakozás. A jelentkezéseket nekem kell jóváhagyni. Ezért küldjétek be csak egyszer.

STEP 1 - INSTALL PREREQUISITES

Ahhoz, hogy a kliens működjön, rendelkeznie kell "Visual C++ Redistributable"-val. Töltsd le innen és telepítsd fel.

Download 64 Bit Visual C++

STEP 2 - INSTALL CLIENT

A tracker telepítése kötelező, a menedzser opcionális. A kliens felkerül a letöltésekbe, mert elég rendszeresen frissült az utóbbi időben.

Download client

STEP 3 - START YOUR GAME

Minden alkalommal, amikor elindítod a játékot megjelenik egy felugró ablak, az SDK értesítés. Kattints az OK gombra a játék folytatásához.

Nah,... ezzel is megvolnánk. 😊

Edited by Boxer
Kliens frissítve...
  • Like 2