↑ ↓
  1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
Dismiss Notice
Helló Vendég! Az újonnan regisztrált felhasználóinknak önállóan kell elvégezniük a regisztráció véglegesítését, a kiküldött email-ben kapott linken keresztül! (Ellenőrizzétek a levélszemét mappát is)!

Tregion ETS2 - Németország és Benelux

Edwart 2018 Júli 30

1. Edwart

Edwart Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    305
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    63
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Solt-Dunaújváros, Hungary

Miután a holland térkép tavaly áprilisban a fejlesztők nagy részének elvesztése miatt megszűnt, ezért Sven a még megmaradt csapattársaival létrehozta a Tregion mapot ami nem más, mint Németország és a Benelux államok teljes egésze, ráadásul mindez 1:2-es méretarányban!

A német határtól (Aachen) egészen Amszterdamig! :)
    (2017 április-május)

Telt-múlt az idő és nemsokára ki is jött az első timelapse videó a térképükből!
    (Gondolom a prefab hibákat azóta már kijavították!)

De itt még közel sincs vége, ugyanis ez még csak a kezdet volt! ;)

Ezek után kezdett épülni Hága, valamint Rotterdam környéke, és tavaly augusztusban napvilágot láttak az első fejlesztési streamek és timelapsek egyaránt.

Nem sokkal később Rob Viguurs térképe vagyis a Schwarzwald Project bekerült a Tregionba.
    (..amit azóta Svenék újrakezdtek, de saját elmondása szerint ki lesz adva!)

..és ezzel el is kezdett bővülni a csapat!
    (Viszont a francoschweiz csapatot ebbe már NE számítsátok bele. Ők már egy jó ideje külön utakon járnak, és ezt mi sem bizonyítja jobban, minthogy nevet változtattak, és úgy adták ki a térképüket. Ja és a hozzászólásokat is olvassátok el figyelmesen! Meg fogtok lepődni.)

A12, Utrecht
    (2017 október)

Novemberben kaptunk egy fejlesztési update-et és két héttel később egy streamet is, és ezzel véget is értek a tavalyi fejlesztések a Tregionban.

Az idei fejlesztések nagy részét meg szerintem nem kell bemutatnom nektek, ugyanis azt gondolom, hogy elég sokat posztoltam már róluk, és nem igazán volna értelme annak, hogy ide is kirakjam mindet.

De azért kaptok még egy pár képet róluk! :D

Hollandia

Németország

Ja, és hát akkor köszönöm szépen a figyelmet, sziasztok! :)

Ja és mielőtt még jönnének a kérdések, hogy mégis miért csináltam ennek a térképnek topikot:már egy jó ideje érlelődött bennem a gondolat, hogy a ProMods után a Tregion is megérdemelne-e egy saját topikot. Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy a többi térképnek is egyesével topikot fogok nyitni (hisz annak tényleg nem volna semmi értelme) de mivel látom, hogy a Tregion is egy elég nagy kaliberű projekt, így gondoltam rászánom magam arra, hogy csináljak neki egyet, de persze ehhez csjoco engedélye is kellett, és meg is kaptam azzal a kikötéssel, hogy részletesen mutassam be a Tregion mapot, így hát ennek eleget téve moderátori engedéllyel megnyitottam a topikot.
  2. BmwMAN

BmwMAN Adminisztrátor Személyzet Tagja ADMIN RestaCar™

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    112
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    33
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Orosháza
    Úgy gondolod, hogy megér egy topikot ez a térkép?
    GreznerF, Coleman88 és DeXterGamer kedvelik.
  3. Edwart

Edwart Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    305
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    63
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Igen, mivel a ProMods-hoz hasonlóan ez is egy több részből álló nagy térkép projekt, csak annyi, hogy itt nem 1:19-es hanem 1:2-es a méretarány (ami kb. majdnem megegyezik a valósággal) így hát gondoltam nyitok neki egy topikot. A képek alapján még azt is meg merném kockáztatni hogy a két map kb. egy szinten van (minőségileg) csak ugye itt a térkép méretaránya más,sőt.. Vannak olyan részek, ahol szerintem a Tregion minőségileg még talán felül is múlja, ráadásul emellett még sokkal részletesebb mint a ProMods (ezt elsősorban a méretarány miatt gondolom így) arról meg, hogyha egyszer neadjaisten teljesen elkészül a projekt.. hát az szerintem már maga a mennyország lesz! :) Jah, és igen.. az elmúlt 6-8 hónapban ugyanis elég rendesen rá áltam a 1:1-től 1:4-es arányig terjedő térképekre, mivel rájöttem arra, hogy még ezeknek a térképeknek is több közük van a valósághoz a méretük és a részletességük miatt, viszont egészen idáig egy se fogott meg annyira, hogy topikot nyissak neki.. se a Heilbronn, se a Cseh (pedig már az is mióta készül..) de még az új Wielkopolska (lengyel) térkép se. Szóval igen, ez is részben rávitt arra, hogy megnyissam ezt a topikot.
    Last edited by a moderator: 2018 Júli 30
  4. BmwMAN

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    112
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    33
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Orosháza
  5. indian56

indian56 Adminisztrátor Személyzet Tagja ADMIN MODERÁTOR RestaCar™

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    455
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    63
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Pécs
    Én meg már azt hittem, hogy van valami "személyes részed" ebben a mapban, hogy ennyire a "szárnyaid alá vetted"! :D

ui.: Mellesleg ez, mármint az ETS 2, még mindig "csak" egy játék — se nem több, se nem kevesebb —, vagyis nem kell valóságosnak lennie! ;)
    DeXterGamer kedveli.
  6. BmwMAN

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    112
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    33
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Orosháza
    Nincs nekem időm ilyenekre! :D
    DeXterGamer kedveli.
  7. indian56

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    455
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    63
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Pécs
    Nem is neked címeztem! ;)
  8. BmwMAN

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    112
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    33
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Orosháza
    Valahol sejtettem, de azért leírtam! :D
    DeXterGamer kedveli.
  9. Gumikacsa

Gumikacsa Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    56
    Nemtetszések:
    1
    Eredmények:
    18
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Közmunkás. Ja nem, oda sem feleltem meg.
    Hely:
    Karácsond
    Ez mind szép és jó, de amit nemrégiben publikáltak belőle (valami alfa verzió), az köszönő viszonyban sem volt a képeken, és a videókon látottakkal. Ott szerintem sokan csalódtak, és néphülyítésnek gondolják az egészet.
    GreznerF, DeXterGamer és indian56 kedvelik.
  10. indian56

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    455
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    63
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Pécs
    Igen, én is erről beszéltem a másik topikban, és azok alapján, amit a letöltött és aktivált pályán tapasztaltam!
    Jelenleg az egész projekt — minden szimpátiám mellett, és annak ellenére, hogy az 1:2-es léptéket kissé túlzottnak tartom egy több országnyi területhez — afféle "parasztvakításnak" tűnik!
    Hacsak Edwart nem tud egy olyan linket adni, ahonnan tényleg letölthető és kipróbálható az a map, amelyik a képeken és videókon látható!
    GreznerF kedveli.
  11. Edwart

Edwart Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    305
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    63
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Szerintem sem volt valami "húdek****jó" ötlet összeállni a franco brigáddal, mert látva a videókat, meg amiket Indián is elmondott.. hát nem tudok erre mit mondani, meg mondom nektek őszintén. Valamelyik nap aztán eszembe jutott, hogy én már 2016 augusztus-szeptember környékén rábukkantam erre a "remekműre" de én már akkor tudtam, hogy halálra van ítélve a projekt. Nagyon meg voltam lepve, amikor május végén megláttam a Tregionban ezt a projektet, már csak azért is, mert azt gondoltam, hogy a képek alapján mostanra már összekapták magukat, és felfejlesztették a térképüket egy olyan szintre, ami már talán játszható is. (nekem legalábbis ez jött le a képekből és a promo videóból) Aztán rá kellett jönnöm, hogy mégse.. a map DLC-k illegális feltöltögetéséről meg már beszélni se fogok, bár a linkeket azóta már törölték Sven közben járására! Úgyhogy "gratulálok" a franco brigádnak! Megvolt a lehetőségük arra, hogy egy normális térképet adjanak ki, erre meg.. nem is folytatom tovább..

A nagy igazság az, hogy a franco "térkép" nem egyenlő pl. a régi holland mappal, ami azért valljuk be, elég komoly projekt volt. Majd nézd meg a legelső linket a nyitóposztban, és hasonlítsd össze azzal, amit ebben a posztban linkeltem először. Szerintem elég egyértelmű a különbség a két map között. Szóval a Svenékbe vetett bizalmam lényegében innen ered, és a holland map után nagyon őszintén megmondom nektek, hogy én magam is elvárom tőlük, hogy minőségi contentet dobjanak ki a kezeik közül! Remélhetőleg hamarosan kiadják majd a SAJÁT térképüket is, ami legalább akkora élményt nyújt majd, mint a régi holland map. Csak ennyi.
    Last edited by a moderator: 2018 Júli 31
    GreznerF és DeXterGamer kedvelik.
  12. Edwart

Edwart Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    305
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    63
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Woerden
    (Utrecht tartomány, Hollandia)

csjoco és RoadGuard kedvelik.
  13. Tekergőtrans

Tekergőtrans Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    63
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    18
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Nord-Balaton
    Legalább itt annak lehetünk a tanúi, hogy egy korábban leállított projekt újra indul, előnyére módosított formában.Elég ritka az ilyen esemény mostanában.
  14. Edwart

Edwart Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    305
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    63
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Hollandiából szeretettel! :)

Maastricht-Aachen repülőtere

Leidschendam

Zwolle és környéke

A2 kijárata, Urmondnál

A kétrészes német nagy updatet meg itt találjátok! ;)

fdm019 kedveli.
  15. Edwart

Edwart Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    305
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    63
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Németország - 3.rész
    (Az előzőeket szerintem tudjátok, hogy hol találjátok!)

Bundesautobahn 544

Pariser Ring

Franciaország visszatér?
    (A facebook oldaluk törölve lett, illetve egy kis kutakodás után megtudtam, hogy szakadás is volt a csapatban, bár ahogy látom kerültek be újak is. Remélhetőleg ez után a remek trailer után végre összekapják magukat és kiadnak végre egy játszható, és élvezhető térképet!)

RoadGuard, csjoco és DeXterGamer kedvelik.
  16. Edwart

Edwart Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    305
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    63
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Fejlesztési update!

Új táblák és prefabok

Franciaország visszatért!

Na de vajon mi történt velük? Elmondom! Szóval ficfic (a cartefrancebrigád egyik alapítója) hatalmas gyűlölködésbe kezdett a Tregion csapat többi tagja ellen, és önkényesen forradalmat indított ellenük. Először kilépett a csapatból, majd utána visszajött azért, hogy kiléptesse a FrancoSchweiz Projectet a Tregionból. Nagyon sok csapattársa melléállt, de mivel Brad és DKCH jelezték, hogy maradnak a Tregionban, és folytatják a munkát (videó fent), így hát kettészakadt az egykori franco team, és az elszakadt rész új projektbe kezdett.

Szerintetek melyik ígérkezik majd jobbnak?

Schwarzwald újrakezdése

Néhány héttel ezelőtt Sven segített Robnak újrakezdeni a saját projektjét. Az előző verzió ugyanis már nagyon régi volt ahhoz, hogy kiadhassák. Jelenleg Sven és Rob dolgoznak a projekten, és elmondásuk szerint hamarosan még több infót kapunk róla! ;)

17. Jadro74

Jadro74 Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    6
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    3
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Halásztelek
    Az a baj az ilyen hatalmi harcokkal, hogy ettől nekünk lesz csak rosszabb. Sok ember összehangolt munkája szükséges ahhoz, hogy eredményes legyen 1-1 pálya. Ketten nagyon lassan lehet haladni, ez időigényes dolog. Szóval nem gondolnám, hogy mostanában bármelyikből lesz egy használható pálya. Maximum képek, videók esetleg egy béta, ami tele lesz beépítetlen/félkész területekkel.
    Edwart és DeXterGamer kedvelik.
  18. Tekergőtrans

Tekergőtrans Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    63
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    18
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Nord-Balaton
    A benelux-német változat már régóta készül, arról viszont nem nagyon van érdemi info, hogy mikor jön ki végre valami,mi az elképzelés az ETS2 1.32. után...
  19. Edwart

Edwart Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    305
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    63
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Tregion in 1.32 beta
    (tesztelés alatt)

20. DeXterGamer

DeXterGamer Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    99
    Nemtetszések:
    4
    Eredmények:
    28
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Tűzoltó
    Hely:
    Szerbia/Délvidék-Vajdaság
    Én mostmár nem füzök reményeket Swen Csapatához és a Tregionhoz ...ha igy haladnak még az unokáink sem fognak rajta játszani "a térképükön":(

Az oldal megosztása