↑ ↓
  1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
Dismiss Notice
Helló Vendég! Az újonnan regisztrált felhasználóinknak önállóan kell elvégezniük a regisztráció véglegesítését, a kiküldött email-ben kapott linken keresztül! (Ellenőrizzétek a levélszemét mappát is)!

Oldallal kapcsolatos kérdések, megjegyzések

Daisy Lonestar 2017 Okt 15

1. Daisy Lonestar

Daisy Lonestar Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    20
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    8
    Nem:
    Foglalkozás:
    Álmodozó
    Hely:
    Budapest
    Sziasztok!

Örülök hogy ismét elindult az oldal, sok sikert kívánok a további fuvarokhoz és üzemeltetéshez.
    Gyorsan átpörgettem az oldalt és bár tudom hogy még sok munkája van a csapatnak a tartalommal kapcsolatban, bátorkodtam indítani egy topikot amiben rákérdeznék az oldallal kapcsolatos terveitekre. Ez egy "oldallal kapcsolatos hírek" fórumba ment volna, de miután olyan csoport (az előző oldallal ellentétben) itt még nem létezik, a Kibeszélőbe raktam végül, ha itt nincs jó helyen, mozgassátok nyugodtan ahova szeretnétek.

1. Látom hogy van egy Hungary Map visszaszámláló az oldalon. Az mit takarna majd pontosan? Egy hunmap aloldalt, helyi letöltési linket, esetleg egy friss HunMap verziót? :3

2. A regisztrációkor megjelent a felhasználási feltételek lap, ami kicsit pontatlannak tűnik (nincs pl. Társalgó téma és modellezői fórumok sem). Ezek elkészülnek majd a későbbiekben? Illetve említést tesz a szabályzat bizonyos Prémium tartalmakról is de ott elég ködösen fogalmaz a leírás, ez mit takarna majd a későbbiekben? Ugye nem azt hogy pl. a HunMapot csak fizetés után lehetne letölteni?

3. Ha megjelenik majd a HunMap letöltés, lesz Donate gomb is? Szívesen adakoznék ha az segít Frankéknek.

4. Az előző oldalon volt több érdekes nagyinterjú amik sajnos itt nincsenek meg. Fel tudjátok majd esetleg tölteni megint őket? Nyilván sok újdonságot nem tartogatnak de érdekes cikkek voltak amiket jó volt olvasni, kár lenne ha odavesztek volna.

5. A cset felett nincsenek gyorslinkek, amik az előző oldalon nagyon kényelmesek voltak (a HunMap és játéktopikokat így elég gyorsan el lehetett érni). Visszatennétek őket?

6. Nem látok a fórumon szabályzatot leíró témát (csak a felhasználási feltételeken volt hasonló, de az meg csak regisztrációkor jelent meg és mint írtam, szerintem elavult). Csináltok majd egyet? Jó lenne tudni a fórumozás helyi szabályait.

Így elsőre ennyi. Még egyszer sok sikert az oldalhoz! :)
    Misilaci, Boxer és RoadGuard kedvelik.
  2. Lecso

Lecso Vendég

Blogbejegyzések:
    0
    Szia .
    1: igen uj oldal kulon oldal.
    2: Mivel Boxer fer csak hozza az oldal szerkesztesehez ezert erre annyit tudok irni hogy fejlesztes alatt az oldal. Meg se logo se stilus nincs . (lesz majd Logo verseny Italia DLC a nyeremeny csak csendben jegyzem meg )
    3: Majd lesz Donate de nem biztos hogy ezen az oldalon .
    4: Ha megvan a lementett bazisban akkor termeszetesen az ilyen nagyobb dolgokat kiteszzuk ( ezt is Boxer tudja majd ha jol tudom. KErdes Joconak mi van meg :D )
    5: Erre is csak annyit tudok mondani meg fejlesztjuk az oldalt . Am ez majd valahogy mashogy lesz megoldva hogy jobban szembe szurobb legyen ., Igaz ennek ellenere biztos lesznek felhasznalok akik nem fogjak ezt eszre venni :D:D
    6: Termeszetesen lesz szabalyzat mint az elozo oldalon is volt .

Remeljuk minnel hamarabb kesz tudunk lenni az oldal fejlesztesevel es minden elerheto lesz itt es azon a bizonyos oldalon :D
    Meggyi és Misilaci kedvelik.
  3. csjoco

csjoco Moderator Személyzet Tagja MODERÁTOR Hírszerkesztő

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    1,055
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    93
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    kertész, parképítő- és fenntartó
    Hely:
    Veszprém
    Nekem csak a régebbi hírek (de mint kiderült, azok nem kellenek már :D ) + a Frankos interjú. (Ha jól tudom ez a retoucher által írt remek cikk)

Többi kérdésre a titkárnőm ( . ) ( . ) és az ügyvédem jelenlétében vagyok hajlandó válaszolni. (Gyk. levélben) Köszönöm! :D
    Módosítva: 2017 Okt 15
  4. Daisy Lonestar

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    20
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    8
    Nem:
    Foglalkozás:
    Álmodozó
    Hely:
    Budapest
    Oké köszönöm a válaszokat, várom-várjuk a fejlesztéseket. :)
  5. Lecso

Lecso Vendég

Blogbejegyzések:
    0
    Ha a Frankos interju megvan azt feldobahtod :D
  6. RoadGuard

RoadGuard Pontvadász

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    218
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    33
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Fényképész, tanuló, gamer
    Hely:
    Salgótarján
    Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy lesznek itt is olyan jelzések, hogy "pontvadász, gyűjtögető" stb? (Mármint a nevek mellett) Mivel most csak olyanokat látok hogy "regisztrált", kivéve a külünleges tagokat, mint a moderátor, vagy admin.

A válasz előre is köszönöm!
  7. Lecso

Lecso Vendég

Blogbejegyzések:
    0
    nem.
    de.
    Talan :D
    RoadGuard kedveli.
  8. RoadGuard

RoadGuard Pontvadász

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    218
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    33
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hely:
    Salgótarján
    Sziasztok! Lenne egy ötletem arra, hogy az új felhasználók könnyebben eljussanak a fórumokig, ne pedig csak a chat-ig! Valószínűleg az lehet náluk a probléma, hogy a kezdőpépernyőn nem találják meg azonnal az éppen keresett fórumot. És hát ha már egy videót nem voltak képesek végignézni, akkor már megkeresni a témát, meg végképp nem! Tehát az ötletem az lenne, hogy ahol a régi RestaCar-on volt a videó, ott most lehetne, egy "navigáló doboz" amelyen JÓ NAGY BETŰKKEL lenne feltüntve, hogy...
    Példa:
    Ha a Hungary mappal van problémád, kattints ide: [link]
    Ha az ETS2-vel van problémád, kattints ide: [link]
    Stb...

És ide lennének belinkelve a fórumok. Hátha csökkentené a chat segélykérők számát!
  9. BmwMAN

BmwMAN Vendég

Blogbejegyzések:
    0
    Jó ötlet lenne, de azon még mindig nem segít, hogy az emberek lusták olvasni. A másik oldalon ott volt a chat fölött vastag betűkkel és azt sem találták meg.
    Fölösleges köröket ne fussunk... A chatből töröljük és ennyi amit tehetünk.
    Solyom66 kedveli.
  10. Daisy Lonestar

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    20
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    8
    Nem:
    Foglalkozás:
    Álmodozó
    Hely:
    Budapest
    Ezzel nem teljesen értek egyet. Nekem kifejezetten kényelmes volt hogy ott voltak azok a linkek, elég volt csak rájuk kattintanom és rögtön ott voltam a népszerűbb topikokban, nem kellett őket a fórumhálózatban meg a kiemelt témák között keresgélnem. Én örülnék ha visszakerülnének azok a linkek, szerintem nem vagyok egyedül azzal, hogy kényelmesebbé tette a fórum használatát.

Ezzel viszont tökéletesen egyetértek. Az előző oldalon nem ritkán három csetfalnyi szövegezés terítette be a csetboxot amikor egy értetlen megjelent, mert a jóindulatúbb fórumozók megpróbáltak teljesen felesleges szélmalomharcban segíteni nekik (amit én egyébként a közösség javára írok de hosszú távon inkább kontraproduktív dolog). Nem akarok gonosz lenni, de aki tényleg arra nem veszi a fáradtságot hogy minimálisan utánanézzen a problémájának, azzal nem lehet mit kezdeni. Elég elintézni azzal az ilyeneket hogy "nézz utána, sokszor megválaszoltuk már a kérdést", és törölni a hozzászólását. Ha tovább akadékoskodik akkor meg letiltani a csetfalról vagy a fórumról. Következetes moderációra van szükség ennyi az egész.

Ja, meg persze egy gyakran ismételt kérdések oldalra mint amilyen az előző siteon is volt. Az várható hogy visszakerül valamikor?
  11. BmwMAN

BmwMAN Vendég

Blogbejegyzések:
    0
    Félreérted. A chat fölötti rész vissza fog kerülni, de ez Boxeren múlik nem rajtam. Én a videó helyére szánt navigációt mondtam, hogy fölösleges. A népszerű topikok most is van és maradni is fog. A GYIK is visszakerül szabályzattal együtt. Az egyszerűség kedvéért egy kereső is helyet kapott a főoldalon, amit viszont Én is hiányoltam. De visszanézve a chat-et azt sem nagyon használják. Aki nem akar vagy nem tud olvasni, annak tök mindegy milyen navigációt vagy keresőt csinálunk, úgy is bele fog szarni az egészbe. Sokan mondták, hogy nincs idejük keresgélni a topikokat és válaszokat, így egyszerűbb beírni a chat-be. Ezzel Én csak annyit tudok csinálni, hogy törlöm a chat-ből a ,,gestapo" módszeremmel és ennyi. De már ezért is leugatnak mint admint...
    Szóval részemről már nem nagyon érdekel.
    Last edited by a moderator: 2017 Okt 24
    Meggyi, csjoco és raszta6921 kedvelik.
  12. raszta6921

raszta6921 Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    218
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    43
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Budapest
    Sziasztok! Szerintem aki olyan "elfoglalt", hogy nincs ideje keresgélni a megfelelő topic-ok között, az mi a bánatos lókantárért jön föl az oldalra??? Majd ha lesz egy csepp szabad ideje akkor látogasson vissza, majd szépen keresse meg a megfelelő topicot, ott biztosan fog választ kapni a kérdésére.:)
    Büki Béla és Sándor Tibi kedvelik.
  13. Sándor Tibi

Sándor Tibi Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    69
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    18
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Raktári technikus
    Hely:
    Budapest
    Pontosan...

Ezt támogatom. Ha látja, hogy törölve van a chatfalon a hülye kérdése, két dolgot tehet, elmegy és sír, hogy a Resta így szar, úgy szar, vaaaaaagy legközelebb szépen veszi a fáradságot és utánanéz. Azzal meg ne foglalkozz, ki mit mond, admin vagy, te vagy itt az atyaúristen, csinálod a dolgod.
  14. BmwMAN

BmwMAN Vendég

Blogbejegyzések:
    0
    Rendes vagy, de nem vagyok Én atyaúristen. :) Csak csinálom a dolgom és próbálom tartani a színvonalat.
    Sándor Tibi és Marko76 kedvelik.
  15. Daisy Lonestar

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    20
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    8
    Nem:
    Foglalkozás:
    Álmodozó
    Hely:
    Budapest
    Azt mondjuk nem igazán értem hogy ezért ki és miért orrol meg rád, mivel csak úgy moderálsz ezek szerint ahogy a szabályzatban le van írva. :)
    Sándor Tibi kedveli.
  16. RoadGuard

RoadGuard Pontvadász

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    218
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    33
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hely:
    Salgótarján
    Én csak arra gondoltam, hogy először nekem is nem volt annyira szembeötlő ott a chat fölött, és hogy valahogy feltűnőbbé kellene tenni azokat a kiírásokat!
    Sándor Tibi kedveli.
  17. Büki Béla

Büki Béla Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    27
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    18
    Nem:
    Férfi
    Egyszerű emberként, maximálisan támogatom, hogy bizonyos "szabályok" szerint lehessen chatelni. Egy bizonyos színvonal azért kell...
    Sándor Tibi és BmwMAN kedvelik.
  18. RoadGuard

RoadGuard Pontvadász

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    218
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    33
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hely:
    Salgótarján
    Én is egyetértek mindezzel! Ha valaki annyira lusta, hogy egy kicsit olvasson mennyien is a francba...
  19. Lenon

Lenon Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    0
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    1
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Budapest
    Hali! Ez az oldal a tiétek? http://hungary.restacar.hu ???

A böngésző "nem biztonságos" oldalként könyveli el. illetve a regisztrációval kapcsolatban is vannak kérdések.
    Köszi
  20. BmwMAN

BmwMAN Vendég

Blogbejegyzések:
    0
    Igen, hozzánk tartozik. Viszont nálam az összes böngésző biztonságosnak jelzi, mindegyik gépen. Nálad lehet gubanc. Viszont készül a Hungary Map új oldala is, szóval emez semmis.
    Milyen kérdéseid vannak?

Az oldal megosztása