↑ ↓
  1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
Dismiss Notice
Helló Vendég! Az újonnan regisztrált felhasználóinknak önállóan kell elvégezniük a regisztráció véglegesítését, a kiküldött email-ben kapott linken keresztül! (Ellenőrizzétek a levélszemét mappát is)!

ETS2 Németország újratöltve

csjoco 2018 Máj 23

1. Vajo™

Vajo™ NEWSMAN Hírszerkesztő RestaCar™

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    161
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    33
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Tatabánya
    Megjöttem! Örök negatív megérkezett!
    Jelentem: Többszöri képelemzés után az általam vezetett egyszemélyes kutatócsoport kötözködésre okot adó hibát a napokban publikált promóciós célú képanyagban nem talált! A megállapítás eredménye: Hibátlan!
    Public now Pavel pls!! :D :D
    Nem tudom, hogy vagytok vele, de nekem marhára tetszik. :D

33137329_1926254470732751_2725785854646681600_o.jpg
  2. Edwart

Edwart Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    204
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    33
    Nem:
    Férfi
    Találtam az SCS forumon pár infómorzsát az új német részekről, persze angolul.
    (Sajna nem beszélek olyan jól angolul, pedig szívesen lefordítottam volna, szóval légyszíves ezt majd tegyétek meg helyettem! Köszönöm!)

Más:
    Találtam egy képet a blogposzt alatti kommentszekcióban, és azt mondták rá, hogy ez Amszterdam környéke.

Szerintetek? :csodálkozik:
    GreznerF, DeXterGamer és csjoco kedvelik.
  3. csjoco

csjoco Moderator Személyzet Tagja MODERÁTOR Hírszerkesztő

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    938
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    93
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    kertész, parképítő- és fenntartó
    Hely:
    Veszprém
    Szerintem Amszerdam nem Németország része. :csodálkozik: :D Bár ott finom a süti, főleg a zöldes.
    Sándor Tibi és DeXterGamer kedvelik.
  4. csjoco

csjoco Moderator Személyzet Tagja MODERÁTOR Hírszerkesztő

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    938
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    93
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    kertész, parképítő- és fenntartó
    Hely:
    Veszprém
    Meg is érkezett: Mandelsoft beszél hozzátok, aki SCS tag. :D

Végre napvilágra került hát a dolog, amit az év eleje óta titokban kellett tartanom! Fogalmatok sincs róla, hogy milyen nehéz volt tűrtőztetnem magam, hogy ne szórjak el apró morzsákat a hónapok során, mikor arról olvastam, milyen rossz Németország az alaptérképen, és javítani kéne. Február óta dolgoztam ezen a projekten, és csak április óta nem egyedüliként ( szerencsére! Kicsit stresszes voltam egy ekkora projektet egyedül vinni ) A jelenlegi térképészcsapat kicsi és ami az eszközöket illeti, nem lehetünk túl követelőzőek az eszköz-csapat felé, mert nekik most a Balti-tenger DLC eszközeinek befejezése a prioritás. Szóval kicsit macerás ezt összerakni, de én bizony eléggé motivált vagyok, amióta munkát kaptam itt!

"De mi lesz a ProMods-al?" kérdezhetitek sokan. Nyugi, ez én és a ProMods gondja. De most a legfőbb célom, hogy jobbá tegyem az élményt, kb. mindenki számára. Ismerek embereket, akik kimondottan kerülték Németországot, mert elég régimódi volt és nem volt egy nagy élmény arra vezetni.

A várható javítások:

• Mindegyik város kap minimum új utakat, új növényzetet, több jelzőtáblát és tipikus német utcai világítást ( amely különböző lesz a valamikori nyugat- és kelet-németországi területeken. Ez a különbség még létezik a valóságban is.) Továbbá néhány vállalat-elem új aszfaltozást kapott, igazodva a jelenlegi minőséghez. Mindezeken fölül néhány város sokkal többet kap, mint javítást, hogy megmutassuk, mit tehetünk, ha kézbe vesszük a dolgokat...
    • Kezdésnek nem lesz az összes Autobahn teljesen újraépítve ( egyszerűen nem lesz rá elég idő ), de amelyek igen, azok egyenesebbek lesznek, hosszú, ívelt kanyarokkal. A terep Észak-Németországban síkabb lesz ( hegyek nélkül Rostock környékén ), általában mezőgazdasági földek és erdők váltakozása.
    • Az összes egy darabból álló, ormótlan útkereszteződés-elem ki lesz cserélve új, moduláris kereszteződésre, mint amilyenek Franciaországban és Olaszországban vannak. Ezek sokkal rugalmasabbak, így több tipikusan német kereszteződés-dizájnt láthattok majd ( amit majd felhasználhatunk más DLC-khez ill. más újraépítésekhez. Már van belúlök egy jókora adag raktáron. ) Nem mindegyik lesz lecserélve ebben a fázisban, de az unalmas egysávos kereszteződések elsődleges prioritással rendelkeznek. Pusztulniuk kell!
    • Teljesen új jelzőtáblák. Nemcsak új útjelzők, de teljesen új irányjelzők is. Nem lesz több névtelen kereszteződés vagy váratlan sáveltűnés. Pontosan megmutatjuk, melyik valódi útkereszteződést melyik útkereszteződés jelöli a játékban, mégha a kinézete egy kicsit más is lesz. Ez a töltőállomásokra is igaz lesz. Talán ez lesz a "legProModsosabb" változtatás. Szóval nem tudjátok, hol van a "Maschener Kreuz" vagy a "Dreieck Wittstok/Dosse"? Nyugi, nemsokára tudni fogjátok. Hát nem szép nevet adni nekik? [​IMG]
    • Ja, említettem már, hogy nem használunk egyetlen eszközt vagy térképrészletet sem a "ProMods' Autobahn Rebuilding Project"-ből? Minden házon belül készül. Ennek jogi okai vannak ( meg azért is, mert kimondottan Észak-Németország a ProModsban is eléggé régiecske. Úgy gondolom, a jelenlegi tudásommal és a jelenlegi szerkesztővel és elemekkel sokkal jobbat tudok készíteni.)

Úgy ám, srácok, ez folyamatban van. Németország újjáépül. És ez még csak a kezdet...

fordította: hattorihanzo

Kérek mindenkit, hogy a "nyilatkozat" elolvasása után ne kezdődjön el megint a fikázás-ellenfikázás. Köszönjük!
  5. GreznerF

GreznerF Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    127
    Nemtetszések:
    3
    Eredmények:
    43
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    informatikus, tanár
    Hely:
    Taksony
    No, ennek a hírnek nagyon örülök!
    Egy apró kérdésem van csupán: mire utal a "( egyszerűen nem lesz rá elég idő )" kifejezés?
    Ha ez a csapat folyamatosan fog dolgozni, akkor gondolom a DLC-k megjelenésével párhuzamosan építik be az azokban megjelenő objektumokat, megoldásokat a régebbi DLC-kbe, folyamatosan korszerűsítve azokat, folyamatosan egy szintre hozva az összes DLC-t.
    Ez dicsérendő igyekezet. Gondolom az első kiadásra gondolt, amikor az időhiányra hivatkozik.
    Hajrá!
  6. Marko76

Marko76 Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    38
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    28
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Kalocsa
    Jó hírek, ettől jót fogok aludni.
  7. GreznerF

GreznerF Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    127
    Nemtetszések:
    3
    Eredmények:
    43
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    informatikus, tanár
    Hely:
    Taksony
    Mondjuk a ProModsosokat nem féltem, mert mindig lesz mit javítani/módosítani egy gyári térképen.
  8. Norbi

Norbi Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    321
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    53
    Nem:
    Férfi
    Ez szuper hír! Öröm és boldogság! ;):)
  9. BmwMAN

BmwMAN Adminisztrátor Személyzet Tagja ADMIN RestaCar™

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    49
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    18
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Orosháza
    Arra leszek majd kíváncsi, hogy az egysávos lehajtókat kicserélik vagy sem.
    Ha a 3. pontot nézem akkor igen, vagyis reménykedjünk.
    GreznerF kedveli.
  10. Sándor Tibi

Sándor Tibi Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    46
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    18
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Raktári technikus
    Hely:
    Budapest
    Azt nagyon szeretném, elég idegesítő, mikor elfogy alattad a sáv, pót nélkül padlógáz, póttal satu :D
    GreznerF kedveli.
  11. Büki Béla

Büki Béla Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    26
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    18
    Nem:
    Férfi
    Igen jó hírek!
    GreznerF kedveli.
  12. Tekergőtrans

Tekergőtrans Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    46
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    18
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Nord-Balaton
    ,,Úgy gondolom, a jelenlegi tudásommal és a jelenlegi szerkesztővel és elemekkel sokkal jobbat tudok készíteni." Mármint a ProModsnál. Helyes, ambíció és önbizalom nélkül semmi sem megy. Mire részlegesen végeznek, lesznek új utak és táblák, addigra a ProMods is építgeti, javítgatja a magáét gondolom jó szokásához híven egy rakás új objektummal, városrészekkel. Gyerekek, azt sem tudjuk majd, melyik medencében lubickoljunk...
    Büki Béla, GreznerF és Marko76 kedvelik.

Az oldal megosztása