↑ ↓
  1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
Dismiss Notice
Helló Vendég! Az újonnan regisztrált felhasználóinknak önállóan kell elvégezniük a regisztráció véglegesítését, a kiküldött email-ben kapott linken keresztül! (Ellenőrizzétek a levélszemét mappát is)!

Nem feledünk...

BmwMAN 2017 Dec 25

1. BmwMAN

BmwMAN Vendég

Blogbejegyzések:
    0
    Boldog Karácsonyt Drága Barátom!
    Immár negyedik éve nem vagy velünk, így gondoltam megemlékezek egy képpel ami a főoldalon látható. És miközben a mennyei országutakat járod, vess Ránk egy pillantást néha, mert Mi sosem feledünk.
    Viszlát Barátom, jó utat Gabor268!

MAN
  2. indian56

indian56 Adminisztrátor Személyzet Tagja ADMIN MODERÁTOR RestaCar™

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    420
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    63
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Pécs
    Sajnos csak most olvastam BmwMAN megemlékezését Gábor268 barátunk távozásának 4. évfordulójáról, és nagyon meghatott!
    Az elmúlt években én írtam rövid megemlékezéseket a születésnapja (augusztus 7.) és karácsony másnapja tiszteletére, és restellem is, hogy ez 3 hónappal ezelőtt elmaradt!
    A RestaCar fejlécében a karácsonyi képen észrevettem a szeretett barátunkra való utalást a logójával együtt és meg is akartam köszönni ezt a szép gesztust, ami akkor elmaradt, de most pótolom!

Köszönöm BmwMAN, hogy megemlékeztél, és minket is emlékeztettél, szeretett és nagyra becsült barátunkra, kollégánkra, a RestaCar Örökös tagjára Gábor268-ra, akit polgári néven Mészáros Gábor-nak hívtak!

Az Úr vigyázzon rád az égi sztrádákon Drága Barátom!

Az oldal megosztása