↑ ↓
  1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
Dismiss Notice
Helló Vendég! Az újonnan regisztrált felhasználóinknak önállóan kell elvégezniük a regisztráció véglegesítését, a kiküldött email-ben kapott linken keresztül! (Ellenőrizzétek a levélszemét mappát is)!

Farming Simulator 19 - Kibeszélő

BmwMAN 2018 Aug 6

1. Hungarikum

Hungarikum Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    677
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    93
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Sárospatak
    Inkább jöjjön javítás többször minthogy ne jöjjön egyszer sem :) ETS2-höz és ATS-hoz már jóval több gigát le kellett tölteni, mint bármelyik FS-hoz.
    A letöltős verzió ezzel jár, hogy töltögetni meg telepíteni kell a frissítést. Most az a 4-5 alkalom nem eget rengető.
    FS-nél azért van 1 év után is javítás, mert ahogy jönnek az újabb DLC-k, úgy adódhatnak újabb hibák is.
  2. endy papp

endy papp Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    45
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    18
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    "SS"
    Fs .nél a dlc-nek külön javítása van, semmi köze az alap játék javításaihoz ezért is van ott dlc pach
    Értem én hogy okozhat problémát egy adott dlc ,de lenne rá idő kiküszöbölni ha akarnák,nem a megjelenés napjáról és utána levő hetekről beszélünk.
    Majd a felhasználók tesztelik,így nekik nem telik vele idejük,
    https://www.farming-simulator.com/updates.php?fs19_beta
    De a te kedvedért megnéztem a letöltések listában az időpontokat.
    Csupán a pontosság kedvéért ,nem szeretem ha csak úgy dobálózunk a szavakkal minden alap nélkül.
    Ha megnézed a listába az uccsó időpontot akkor bőven 1 éven túl. Abba már volt minden féle javítás....nem csak dlc,kozolok is,hol tolom én konzolon a kizárólagos pc-s verzióm??? Akinek nincs meg a platinum minek tölti le annak a javítását is.???
    FS 17 :A megjelenés napján 2016.10.25 már 1.2.0 már lemaradás van a 19-nél , 2016.10.28 1.2.1.1 , 2016.11.11 1.3 , 2016.11.24 1.3.1 ,majd pici szünet 2017.02.08 1.4 ,2017.02.17 1.4.2 , 2017.02.24 1.4.4 ,majd TÖBB mint 1 évre rá 2017.11.02 1.5.1 , 2017.12.15 1.5.3.1 ez volt az utolsó
    Az utolsónál még 1.2 GB adatmennyiségű hiba volt a játékban ??? ott a lista mit is javítottak , nem nem a készítőknek így egyszerűbb ,hidd el.
    Ja ja nem mondtam egy szóval se hogy ne jöjjön ,hol olvastál tőlem ilyet..........o_O
    Én venném legnagyobb örömmel ha 1 hónapon belül letölthetnék a kár 10 részletben is 20 GB-ot és utána teljesen hibátlan lenne a játék amiért teljes árat fizettem de ezt ne érem meg 1 játéknál sem az is tuti.....nem részletre adták,vagy akciósan mert "picit kukacos"...
    Nagyon jól tudom hogy más játékoknál akár ötször-tízszer ennyi javítás is jön ,nyilván mert a játék igényli olyan készültségi állapotban van.
    Kezdetektől meg van az ETS-1-2 ,ATS ha már ezeket hoztad fel példának.
    Azért is írtam korábban nagy gond nincs a játékkal mert használható kompromisszumokkal, ez a játék ipar sajna már csak ilyen és egyre csak rosszabb lesz ezen a téren ahogy én tapasztalom.
    Az Fs még jó helyen áll ebben a sorban:D

Csupán sajna vagy nem de magamból indulok ki.
    A magán szférában dolgozom .
    Saját,nincs alkalmazott,de ha lenne akkor is megkövetelném , nem csak tőlük magamtól is.
    Én nem engedhetem meg magamnak hogy az én általam elvégzett munkát,más tesztelje.
    Magamnak kell rászánnom időt ,hogy oda figyeljek mindenre, az adott végtermék produktum,mondhatni hibátlan ,legyen.
    Ezért jönnek hozzám,el is várják ,én meg magamtól,nálam alap.
    Nem mondom hogy soha nem hibáztam,de 1 kezemen meg tudom számolni a több évtized alatt,annyi hibát vétettem ,de azok is apróságok és nem befolyásoltak semmi,volt hogy csupán a felhasználó kukacoskodása volt ,alaptalanul ,de felvettem a plépofát és megcsináltam.
    A slussz poén ami ha bele gondolsz ,nem is annyira az .
    Nálam a kisebb hibáknak is súlyos következményei lehetnek a mai napig ember életek múlnak rajt... bocs ha más "munkájába" belekötök,ami igazából nem is kézzel fogható,csak virtuális játék.
    Módosítva: 2018 Nov 25
  3. BmwMAN

BmwMAN Visszavonult - Csendes Admin Személyzet Tagja ADMIN RestaCar™

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    260
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    63
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Orosháza
    Áthelyeztem már a monológokat a megfelelő témába, mert rohadtul nem a hírekről szólt már az eszmecsere. Itt lehet tovább beszélni (dicsérni, fikázni) a játékról. ;)
    Amúgy ha annyira sok a baj az új FS-ral, érdemes írni a Giants-nek. Én is megtettem mert használhatatlanok a kormányok... Még mindig.
  4. endy papp

endy papp Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    45
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    18
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    "SS"
    Köszönöm mester.
    Pedig a monológokba ha olvastad a te problémád is benn volt érintve igaz.
    A most készülő béta állapotú pach-ba azt írják javítják ,de hogy aztán ebből mi lesz....
    Mellesleg nálam még mindig, nem véletlen , a 1.0 van fenn amivel kijött. A 1.1 nálam ,de ahogy olvasom a fórumokat mindenkinél többet rontott mint javított minden téren,az előtte jól működő funkciókat is haza vágta,ha csak a fű növekedési ciklusait nézem példa ként, tuti, de a kormit sem sikerült érdemben beállítanom ,G27+ Saitek panel
    Most tökéletes ,igaz rá kellett jönnöm a beállítás trükkjeire,ami nem 1-2 órámba telt de megérte, most minden ott van és úgy ahogy én akarom ,pedig 50-60 funkció van elosztva a gombokra kapcsolókra a panel joy karjára úgy hogy a G27 váltó gombjain nincs egy funkció sem ,üresek ,okkal....;)
    Nem össze vissza egy gombon több funkció is ,mind ez több gombnál is a kormányon,váltó gombokon.....alapértelmezettbe....
    "
    FS19 update v1.1.2 Beta

Our team has been working on a solution for some of the most problematic issues reported. Due to the short time frame, our QA has not been able to fully verify the current updates to work as well as we expect them to work.
    Nevertheless, we believe that the update solves some of the most major issues and thus decided to provide you the update as a Beta version. Also this allows us to figure out specific issues with all the numerous PC configurations out there before the final release of the patch.

Warning: We advice you to first create a backup of your savegames and settings, which by default can be found at the following location:
    C:\Users\[PCNAME]\Documents\My Games\FarmingSimulator2019

The issues that this patch should fix:
    Fixed a rare blocker when creating a farm in multiplayer
    Fixed block when entering vehicles after changing the inputs
    Fixed sound with 7.1 headsets
    Fixed saving mouse sensitivity
    Fixed invert-y option for vehicle comeras
    Fixed issues with Logitech force-feedback wheels (the centering force can now be configured in the Logitech Profiler (G27) and the Logitech Gaming Software (G29, G920)
    Fixed input conflicts when changing devices
    There is no default mapping for unknown devices to avoid issues with constant menu and camera changes
    Fixed some crashes with input devices
    Fixed saving of sensitivity/deadzone of input devices

For the DVD and GIANTS download version of the Windows version, you can download the Beta patch here:
    https://www.farming-simulator.com/updates.php?fs19_beta

For the Steam Windows version, you need to select the “patch1.1.2_beta” Beta branch in the Steam client:

From your Steam Library right click on FS19
    Go to properties
    Select “Beta” tab
    Select “patch1.1.2_beta”
    Your title will be automatically updated "
    Módosítva: 2018 Nov 25
  5. AirVolk

AirVolk Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    384
    Nemtetszések:
    1
    Eredmények:
    63
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Szlovákia
    Nem vagyok zsaru. Nem ellenőrzök én semmit. Csak mondom még egyszer mert a dühödbe talán elsiklottál a mondanivalómon. :) GIANTS-nál ez teljessen normális. Minden egyes kiadásnál ugyanez volt. Ez is egy ok amimiat én nem sietek vele.....(és még olcsóban kapom meg)

De már megszokom lassan azt is , hogy minden egyes rész kiadásánál a FS rajongók ugyanúgy kiakadnak......Ez sem változik :)

u.i: mivel még jobban belenyultak az alapba, azért várhatóan több hiba is lesz az elejen.....De a terminus az nagyon nyom....
    BmwMAN kedveli.
  6. endy papp

endy papp Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    45
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    18
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    "SS"
    Az nem nyomozósdi hogy tájékozódsz és elolvasol más fórumokat is és akkor jobban képen vagy milyen is a játék,valójában.
    Van akit érdekel a játék ha teszik rajongója az FS-nek,talán ezért is foglakozik vele,veled ellentétben, akinek fogalma sincs miről is alkot "vélemény"
    Inkább tolod továbbra is ugyan azt.
    Elsiklottam a mondani valódon???miért volt az is? azt a pár sort én nem nevezném annak. (dühömben) ha é dühös leszek vagyok azt észre fogod venni!!!!
    Az alábbi idézetedből is látszik mennyire vagy képben az fs-el
    ""Én nem vonom kétségbe hogy legjobban sikerült rész.....Szerintem csak nem annyira forradalmi dolog, hogy rögtön 30 eurót húzzam ki a bukszámból és megvegyem , amikor van 17-sem , és még van mit játszanom rajta.......HA maradnék 13-nál akkor azonal fizetnék. Én például 15-öst teljessen kihagytam. Van időm megvenni egy jó steamos akciónál."'
    Megsúgom ,igaz dobozos verzió,semmivel sem rosszabb mint a steam-es,nekem az összes rész ilyen,de már 6000-vagy alatta is lehet kapni.
    Ja hogy neked a drága steam-es kiadás kell,mert az drágább és vársz az akcióra, nem értem a logikádat, de nem is akarom megérteni......de azért sírsz hogy drága és várod a leértékelést....
    Sajnos nem csak a Giants-nál normális,az összes játékkészítő ezt természetesnek veszi.
    A fő gond az hogy emiatt a játékosok nagy része is annak veszi, ezért is nem töreked arra hogy kiadáskor ne egy bughalmazt adjanak ,(nem csak az FS-re vonatkozik) te és a hozzád hasonló felfogású emberek meg azt oltják le aki reklamál mert a pénzéért egy majd béta állapotú játékot kap,.
    Én meg már ezt szoktam meg.....azok akarják megmondani a tutit akiknek ,még arról is csak sejtésük van hogy milyenek voltak az előző részek,de annyira tudják hogy a mostani milyen ,mikor még ezt sem vették meg mert "drága"
    A leértékelésre még várhatsz egy darabig ,biztos lesz de az eddig tendenciákat figyelembe véve max 10-20% az idén.
    1 év múlva biztos lesz 50%os is de akkor már,ahogy fogalmaztál az Fs rajongókon kívül (köztük én is ) a kutya nem játszik vele,nem lesz érdekes,hibátlan még akkor sem lesz ezt bővebben leírtam korábban.
    Ez a játék most is olcsónak számít ha csak a 17-hez viszonyítom.;)
    Völgyi Sándor kedveli.
  7. BmwMAN

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    260
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    63
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Orosháza
    Nem akartam beleszólni, de látom kezd elfajulni a vita.
    Mindkettőtöknek valahol igaza van és valahol nem.
    Az az érv, hogy drága a játék és sok benne a hiba az igaz! Azt is tudjuk, hogy Giantsék nem szoktak bughalmaztól mentes játékot kiadni, tudom mert az FS 2008 óta játszom vele. Mindig méretes javítások jöttek hozzá, még a DLC-k megjelenésekor is. Ők ilyenek, csakúgy mint a legtöbb játékgyártó. Most kidobták a felújított grafikus motort és amire sokan számítottak, de még Lisertan is, hogy szarásig van hibával. Ők tudják nagyon jól, hogy nem lett tökéletes a kiadáskor sem, amit majd orvosolnak. Viszont ha tovább ülnek rajta, akkor meg sír a szája a népnek, hogy miért csúsznak vele. Ez meg már bocs, de baromság, hogy fél alatt dobták össze a játékot! Már az FS17 kiadása után elkezdték fabrikálni a grafikus motort, pont azért, hogy időben kész legyenek. Attól, hogy nem publikálnak mindent, még dolgoznak. Nem védem őket, csak azért értsük meg, hogy a modelleket (ami több száz)legyártása,újramodellezése, fényképezése, méretezése és a Licensz megszerzése nem 5 perc. Belső forrásból tudom, hogy a JD-vel már tavaly év eleje óta mentek a megállapodások. Szintén tavaly egyeztek meg a Hardi-val, Agco-val, Wilson-nal és még sorolhatnám. Nem bántásból Endy, de nem mindig a közösségi oldalakon (sg fórum, youtube és társaikon) kell tájékozódni. Ott is sok a hülye! :D Kb. két hétig leveleztem egy belsős tesztelővel akit régebb óta ismerek. Ez egy kicsit megbízhatóbb mint az sg. ;)
    Szóval tudjuk, hogy hibás a játék. Na de melyik nem. Ott van az ETS2 ami elég drága a dlc-kel és mindig foltozzák, nem beszélve a PubG és Forza Horizon 4, Tomb Raider új része, stb... A FH4 20ezer Ft. Mégis megvettem, hiába vannak benne hibák.Tökéletes játékot soha nem fog gyártani senki, mert tévedni emberi dolog. Az meg, hogy alaki Steamesen akarja nem pedig dobozosan, hiába olcsóbb az mindenkinek a saját dolga. Az FS19-et Én is steamesben vettem meg hiába drágább. Ha lehet akkor mindent steamesben veszek meg. CDkeys-en 9000 Ft volt a játék.
    Szóval ne marjuk egymást, mert mindenkinél vannak igaz és hamis állítások. És ami a legfontosabb, vitatkozni, kibeszélni lehet, de ne menjünk át személyeskedésbe, mert az már nem egészséges! ;)
  8. endy papp

endy papp Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    45
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    18
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    "SS"
    Én itt már leírtam a lényeget ,részemről a téma lezárva ,mindenki azt csinál és ír amit akar.
    Szerintem meg a személyeskedéstől ez még nagyon messze volt ,de biztos voltam benne hogy te ebben is hibát találsz bele kötsz...
    Igazából téged sem értelek ,veled egyetem többen is innen nagy dirre-durral vissza vonultak,eltűntek ,azt írták befejezték az itteni tevékenységüket.
    Ha tévednék akkor bocs...;)
    Majd vissza jöttek,vagy nem.....,semmi közöm hozzá a ti dolgotok....
    Mégis bele szólsz mindenbe.
    Látom a neved alatt a kiírásod.
    Nyugodtam tarthatod magad hozzá..."Visszavonult Csendes Admin"
    Nem megsértődni nem annak szántam.;)
    Na látod ez személyeskedés volt ,de szerintem most is csak a véleményem írtam le,az hogy neked ez és a korábbi "ahogy fogalmaztál monológjaim" nem tetszik, sajnálom.
    Azt meg hogy neked egy "belső ember" mit hadovál össze nem kell készpénznek venni,szerinted ha mást mondott volna még ott dolgozna vagy továbbra is tesztelő lenne..
    Ennyire naiv azért te sem lehetsz,már ami azt illeti hogy egy belsős emberke mit mondott..
    Persze szíved joga hogy te mit hiszel vagy sem.
    Én azt amit látok tapasztalok a játékban,amibe most már kb 100 órám van de még a felét nem próbáltam ki mivel egy adott dolgot rendesen körbe járok, mielőtt a "karrierbe" kezdenék,a 17-ben kb 1000 és nem csipázom mikor jönnek az okostónik (nem rád gondoltam) és megmagyarázzák a tutit mikor még a 17 sajátosságaival ,a 15-ről nem is beszélve sincsenek tisztában.
    Nekem nem kell sok helyen tájékozódnom ahhoz hogy tudjam milyen a játék ,a hivatalos megjelenés előtt már napokkal toltam ,megvettem,nem az árcédulát nézve ,tuti tudtam hogy hiba is lesz benne rendesen,nem légből kapott állításokat fogalmazok-tam meg.
    De engedtessék meg nekem hogy nem tapsolok hozzá ,mikor 8 éve hibátlanul működő ,funkciók,ennél fogva nem új fejlesztés,nem működik ,vagy csak bugosan.
    Az alábbiakat tőled idéztem ha nem gond....
    "Amúgy ha annyira sok a baj az új FS-ral, érdemes írni a Giants-nek. Én is megtettem mert használhatatlanok a kormányok... Még mindig."

Kormány+panel kombót használok már rég ,mint írtam is 40-50 funkciót működtetek róluk,vagyis mindent, tökéletesem beállítottam ,a billt nem kell használnom semmire...közbe az egeret mert még a menü is helyenként picit bugos és így gyorsabb...minden külső segítség nélkül sikerült,szántam rá időt ,nem a készítőknek írogattam hogy szar,tudják ők is nagyon jól,nem véletlen az újabb pachban is ott a listában,
    Ezek szerint nem mindenkinek használhatatlanok,pedig nekem még az 1.0 verzió van fenn....
    Ami a tájékozottságot illeti....
    Egy jó példa erre hogy pl meg tudom mondani minden nemű fórum és egyéb területen való utána nézést mellőzve,szigorúan a játékra támaszkodva ,hogy az 1.0-hoz képeset miben bugos vagyis az 1.1-el javítással rosszabb lett a fű növekedése és az érési ciklusai, egy egy szakasz mennyi idő alatt nő meg.
    Mennyi időt vesz igénybe az ültetett fa növekedése milyen ciklusokba nő meg teljes hosszára,stb,stb
    Gondolom mindenki tudja csípőből ezekre a választ,mivel ezek új funkciók a régi beidegződések nem játszanak.
    Majd ha a megmondó emberkék ezen tudnak velem vitázni vagy erről érdemben beszélni,értelem szerűen akinek nem inge....(fogalmuk sincs miről beszélek) akkor lesz miről beszélni velük.
    További jó fórumozást...
    Üdv.:hűvös:
    Völgyi Sándor kedveli.
  9. BmwMAN

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    260
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    63
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Orosháza
    Itt aki kötekedik az még mindig Te vagy! Semmi bántót nem írtam, csak azt, hogy ne ugorjatok egymásnak. A tesztelő még mindig ott dolgozik, nem mondtam, hogy nem.
    Az, hogy az oldal személyzete miként dönt, megy vagy marad, ahhoz végképp semmi közöd. A név alatti kiírásomat sem sikerült értelmezned, mint ahogy a fenti mondanivalómat sem. De mivel már nem először kötsz belém, így egy kis pihenőre küldelek. Addig legalább tudod tesztelni a játékot, úgy is annyira okos vagy a Farming világában. Meg hátha sikerül lenyugodnod. ;)

Még valami!
    ,,Biztos vagyok benne hogy kevesen fordítottak ennyire mélyre menően időt erre a játékra."

Tudod, itt sokan családos emberek akik dolgoznak, gyereket nevelnek, élik az életüket. Nem lehet mindenki akkora ász mint Te, hogy több száz órát tud beleölni hibakeresésben egy játékba, amit 1 hete adtak ki.
    Módosítva: 2018 Nov 26
    mokuci74 kedveli.
  10. AirVolk

AirVolk Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    384
    Nemtetszések:
    1
    Eredmények:
    63
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Szlovákia
    Sajnos ez tipikus Farmingos Fan felfogás. Ez miat hadtam ott a cseh Farming kultúrát, pedig modoltam bele eleget.....Még élethű mappot is csináltam bele. Szóval nem csak játzottam (tesztelgettem) de alkottam is. (17-sbe a saját zetorjaimat magamnak átisraktam) Azért mert nem ismersz még nem bisztos hogy nem tudom mit írok. Azért hogy mindenki aki más felfogású mint te ,nálad senki aki nem érti az FS-t, nem mi tehetünk.

Nagyon is tisztában vagyok vele azzal hogy hogyan működik a Giants. Tisztába vagyok azzal hogy mit képessek kiengedni a kezei közül pont a határidők miat, sőt lehet hogy pénz miat is......Így megint van forrás dolgozni tovább rajta....(mert sokan megveszik és fél évig fikázzák a giants)

Én már régóta a dolog fölött vagyok. uralom a helyzetet, nem a helyzet ural engem. :)

u.i: bocsi BmwMAN hogy belerántottalak ebbe a teljessen fölösleges esmecserébe.
    Módosítva: 2018 Nov 26
    Benpe és BmwMAN kedvelik.
  11. BmwMAN

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    260
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    63
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Orosháza
    Semmi baj, nem volt felesleges. ;)
  12. Benpe

Benpe Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    18
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    8
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Somogy
    Én még MSTS Alföld mapon toltam a 70-en Szob felé a 5* modelljeiddel ;):):)
  13. AirVolk

AirVolk Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    384
    Nemtetszések:
    1
    Eredmények:
    63
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Szlovákia
    Észrevettem hogy a régi marcitriakbol van itt egy pár ember. ;) de ez már tényleg nem ebbe a témába való.....Remélem majd odakerül ahova a monológusok.
  14. Benpe

Benpe Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    18
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    8
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Somogy
    Ráadásul ez az a Kuhn ültető, mely a 17-ben a DLC-ben volt! :)
  15. csjoco

csjoco Moderator Személyzet Tagja MODERÁTOR Hírszerkesztő

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    1,887
    Nemtetszések:
    1
    Eredmények:
    93
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    kertész, parképítő- és fenntartó
    Hely:
    Veszprém
    10 óra játék után én azt mondom, hogy nagyon jó lett. Igaz én nem bújom a pixeleket és keresem minden méteren a bugokat, hanem élvezem a játékot. :hűvös:
    AirVolk kedveli.
  16. AirVolk

AirVolk Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    384
    Nemtetszések:
    1
    Eredmények:
    63
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Szlovákia
    Vigyáz hogy mit írsz mert egy diszlajk azzonal repul a FS atyától.....Ő vele nem lehet gatyázni, mert a giantszot is a hátsózsebbe hordja....
    BmwMAN kedveli.
  17. Benpe

Benpe Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    18
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    8
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Somogy
    Én ma rendeltem meg Boxra :)
  18. csjoco

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    1,887
    Nemtetszések:
    1
    Eredmények:
    93
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hely:
    Veszprém
    Hello!

Lenne egy kérdésem az egyik küldetéssel kapcsolatban.

fsScreen_2018_11_28_18_48_22.png

A képen lévő küldetésnél az egész területet lekaszáltam, megforgattam, bebáláztam és leszállítottam, mégis csak 98%-on vagyok. Még a terület mellett is lekaszáltam, etc.

Mi a teendő? Kaszáljak máshol és adjam le hozzá?
  19. Hungarikum

Hungarikum Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    677
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    93
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Sárospatak
    Ha minden fűszálat lekaszáltál meg minden egyéb és így áll, akkor próbáld meg.
  20. csjoco

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    1,887
    Nemtetszések:
    1
    Eredmények:
    93
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hely:
    Veszprém
    Kaszáltam a saját birtokon és elfogadta azt is.

Az oldal megosztása