↑ ↓
  1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
Dismiss Notice
Helló Vendég! Az újonnan regisztrált felhasználóinknak önállóan kell elvégezniük a regisztráció véglegesítését, a kiküldött email-ben kapott linken keresztül! (Ellenőrizzétek a levélszemét mappát is)!

Farming Simulator 19 - Kibeszélő

BmwMAN 2018 Aug 6

1. BmwMAN

BmwMAN Adminisztrátor Személyzet Tagja ADMIN RestaCar™

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    150
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    43
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Orosháza
    Itt lehet mindenről beszélgetni az FS19-tel kapcsolatban! Mitől lenne jobb a játék, mit kéne javítaniuk, miért szereted...stb. Segítségkérés, hibajelentés, mod kérés nem ide való!
    Soha ne idézd az előtted szólót!
    DeXterGamer és GreznerF kedvelik.
  2. DeXterGamer

DeXterGamer Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    129
    Nemtetszések:
    9
    Eredmények:
    43
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Tűzoltó
    Hely:
    Szerbia/Délvidék-Vajdaság
    Hát akkor kezdeném :D

Elvégre ha már a HUD-ot fehéren kapjuk meg ami a képeken is látszik akkor én azt is elvárnám hogy szinezhető legyen! :) Ugyanis néhány helyzetben lehet zavaró lesz az hogy fehér! Nekem semmi bajom hogy fehér lesz mert ahogy kinéz az már tök állat szokkal jobb mint 17-ben:p! De szerintem sokaknak zavaró lesz (amint olvastam Twitter kommenteket igen is volt pár kiakadás hogy fehér lesz!) Ezért szerintem azt megcsinálhatnák a Beállitásokban vagy a Új Játék kezdeténél hogy kiválaszt olyan szinüre ami mindig jó lesz és nem fog zavarni !:D

A "NEM FOG ZAVARNI"-t arra értem hogy fehér a HUD és hát süt a nap meg ilyesmi akkor lehet hogy kivakitsa azt a részét a HUDnak a Nap amit pont nézel --- Példa: Ott van a Sebbességmérő fehér igen-igen látod de ha pont abban a pontban világit a nap akkor simán kivakithatja a Sebességmerőt és aztán nem látsz semmit belőle és hát ez zavaró lehet ezért kell a szinezhetőség mert ha kék-zöld-sérga lenne akkor mindig látszódna és semmi gond nem lenne de igy háát .."MAJD MEGLÁTJUK":hűvös::D

UI:Habár ugyis lesznek olyan modderek akiknek ez eszébe fog jutni és megfogják csinálni! [Colorable HUD/InterFace]
    Módosítva: 2018 Aug 6

Az oldal megosztása