↑ ↓
  1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
Dismiss Notice
Helló Vendég! Az újonnan regisztrált felhasználóinknak önállóan kell elvégezniük a regisztráció véglegesítését, a kiküldött email-ben kapott linken keresztül! (Ellenőrizzétek a levélszemét mappát is)!

Farming Simulator 19 - Kibeszélő

BmwMAN 2018 Aug 6

1. BmwMAN

BmwMAN Visszavonult - Csendes Admin Személyzet Tagja ADMIN RestaCar™

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    260
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    63
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Orosháza
    Itt lehet mindenről beszélgetni az FS19-tel kapcsolatban! Mitől lenne jobb a játék, mit kéne javítaniuk, miért szereted...stb. Segítségkérés, hibajelentés, mod kérés nem ide való!
    Soha ne idézd az előtted szólót!
    DeXterGamer és GreznerF kedvelik.
  2. DeXterGamer

DeXterGamer Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    141
    Nemtetszések:
    9
    Eredmények:
    43
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Tűzoltó
    Hely:
    Szerbia/Délvidék-Vajdaság
    Hát akkor kezdeném :D

Elvégre ha már a HUD-ot fehéren kapjuk meg ami a képeken is látszik akkor én azt is elvárnám hogy szinezhető legyen! :) Ugyanis néhány helyzetben lehet zavaró lesz az hogy fehér! Nekem semmi bajom hogy fehér lesz mert ahogy kinéz az már tök állat szokkal jobb mint 17-ben:p! De szerintem sokaknak zavaró lesz (amint olvastam Twitter kommenteket igen is volt pár kiakadás hogy fehér lesz!) Ezért szerintem azt megcsinálhatnák a Beállitásokban vagy a Új Játék kezdeténél hogy kiválaszt olyan szinüre ami mindig jó lesz és nem fog zavarni !:D

A "NEM FOG ZAVARNI"-t arra értem hogy fehér a HUD és hát süt a nap meg ilyesmi akkor lehet hogy kivakitsa azt a részét a HUDnak a Nap amit pont nézel --- Példa: Ott van a Sebbességmérő fehér igen-igen látod de ha pont abban a pontban világit a nap akkor simán kivakithatja a Sebességmerőt és aztán nem látsz semmit belőle és hát ez zavaró lehet ezért kell a szinezhetőség mert ha kék-zöld-sérga lenne akkor mindig látszódna és semmi gond nem lenne de igy háát .."MAJD MEGLÁTJUK":hűvös::D

UI:Habár ugyis lesznek olyan modderek akiknek ez eszébe fog jutni és megfogják csinálni! [Colorable HUD/InterFace]
    Módosítva: 2018 Aug 6
  3. AirVolk

AirVolk Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    384
    Nemtetszések:
    1
    Eredmények:
    63
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Szlovákia
    Nem sietek......Még a 17-snek a szavatosagi ideje nem járt le. :)
  4. BmwMAN

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    260
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    63
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Orosháza
    Ezt az Alza.huúúú-t hanyagolnám a helyetekben, mert érhet meglepetés az áraikkal mire megkapjátok a rendelt cuccokat. Jelenleg is eljárás folyik ellenük. Sajnos Én is jártam már pórul pár tőlük rendelt termékkel.
    A legolcsóbb dobozosan pl.: A SAD Games oldalán, digitálisan a CDKeys oldalán.
  5. Gumikacsa

Gumikacsa Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    137
    Nemtetszések:
    1
    Eredmények:
    43
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Modelljármű tervező
    Hely:
    Karácsond
    14, meg 16? Na annyit azért nem adok érte. Ilyen áron még egy 50%-os leárazásnál is erősen meggondolom, hogy kell ez nekem?
    Értem én, hogy csillivilli, meg minden parasztvakítás megvan, közbe meg a lényeg, a fizika, meg a gépek mozgása, kezelhetősége egyenlő a nullával. Az AI járműveket már meg sem említem.
  6. BmwMAN

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    260
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    63
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Orosháza
    SAD games oldalán le lehet rendelni 6000 Ft-ért. A fizikán sokat javítottak, csakúgy mint a gépek mozgásán. De Én nem alkotok addig véleményt, amíg ki nem próbálom.
    Sokan, akik eddig fikázták kellemesen csalódtak a játékban. A dinamikus talajt meg azért nem építették be, mert nem ment megfelelően a jelenlegi grafikus motorral és multiban is sok hibát okozott volna. Eddig úgy sem nagyon sikerült eltalálnia senkinek sem, hogy valós dinamikus talajt alkosson. A Cattle & Crops és a Pure Farming 18 sem találta el rendesen. Egyedül a Spintiresnek van némi fogalma arról, hogyan kell ezt csinálni. A többi csak maszatolja a terepet, ilyen áron meg Nekem nem is kell bele a dinamikus talaj.
    Szerintem ez a játék pont azt tudja ami elvárható tőle. Legalábbis délután kiderül ha megvettem.
  7. Hungarikum

Hungarikum Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    677
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    93
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Sárospatak
    CDGalaxisnál olcsóbb kicsivel. 5990 a játék és 790 a szállítás, az 6780. SAD Games-nél 6990 a játék és ingyen hozzák. Így is 210-el olcsóbb a CDGalaxis-nál.
    De ahogy írtam a chat-en is, az FS17-et is 3000-ért vettem meg 4 hónappal később G2A-n. Így én még 6000-ért se nagyom akarnám megvenni.
  8. csjoco

csjoco Moderator Személyzet Tagja MODERÁTOR Hírszerkesztő

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    1,887
    Nemtetszések:
    1
    Eredmények:
    93
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    kertész, parképítő- és fenntartó
    Hely:
    Veszprém
    Várom is, hogy meglegyen meg nem is. :D Valahogy (elnézve a gameplayeket) FS17 copy-pastének tűnik 1-2 új funkcióval (ló, új növények, gépek). Semmi extra, hogy azt mondjam, hogy hűha. :D
  9. BmwMAN

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    260
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    63
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Orosháza
    Ilyen hülyeséget is rég olvastam! :D Akkor az ETS1 és ETS2 is copy-paste! Az összes COD és újabb NFS részek. Jocó, ne egy 720p-s streamből vond le a következtetést, hanem ha Te magad futtatod. Valahogy eddig az összes youtubernél okádékul néz ki, pedig tegnap kipróbáltam és nem is csúnya. Már első ránézésre látszik a grafikai változás, aztán ha belemélyülsz, észreveszed a játékmenetbeli különbségeket is. De kinek mi. Az eddigi részekhez képest szerintem ez a legjobb FS rész.
    Völgyi Sándor kedveli.
  10. Gumikacsa

Gumikacsa Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    137
    Nemtetszések:
    1
    Eredmények:
    43
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Modelljármű tervező
    Hely:
    Karácsond
    Az mondjuk minden új részéről elmondható, hogy jobb mint az előd.
    Én mindenesetre mielőtt megveszem, kipróbálom a demót, egyáltalán elfut-e a gépemen.
  11. AirVolk

AirVolk Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    384
    Nemtetszések:
    1
    Eredmények:
    63
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Szlovákia
    Én nem vonom kétségbe hogy legjobban sikerült rész.....Szerintem csak nem annyira forradalmi dolog, hogy rögtön 30 eurót húzzam ki a bukszámból és megvegyem , amikor van 17-sem , és még van mit játszanom rajta.......HA maradnék 13-nál akkor azonal fizetnék. Én például 15-öst teljessen kihagytam. Van időm megvenni egy jó steamos akciónál. Az RW-t is úgy vettem fillérekért. Szóval szerintem a csjoco is valami hasonlóra gondolhatot...

Milan.
  12. csjoco

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    1,887
    Nemtetszések:
    1
    Eredmények:
    93
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hely:
    Veszprém
    Oké. Én elég sokszor mondok hülyeséget. :D

Amúgy természetesen kipróbálom majd, amint meglesz.
  13. csjoco

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    1,887
    Nemtetszések:
    1
    Eredmények:
    93
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hely:
    Veszprém
    Egy kérdés a profikhoz.

Körbálát mivel és mire tudom összeszedni, felszedni? Tegnap béreltem valamit, de azzal nem tudtam.

Köszi előre is.
  14. Hungarikum

Hungarikum Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    677
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    93
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Sárospatak
    csjoco kedveli.
  15. csjoco

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    1,887
    Nemtetszések:
    1
    Eredmények:
    93
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hely:
    Veszprém
    Köszi! Épp ezt kerestem a gyáriak között. Igazából homlokrakodóval + bálatüskével oldottam meg.
  16. endy papp

endy papp Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    45
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    18
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    "SS"
    Még jó hogy ingyenes mod.....https://www.farming-simulator.com/mod.php?lang=en&country=hu&mod_id=117865&title=fs2019
    Jót röhögtem ,na nem rajtad ,hanem mikor megláttam az 1.1 pach utána játékban több géppel és eszközzel egyetemben ezt is.:csodálkozik:
    Volt olyan is amit kivetek ,ha valaki figyelmes volt.
    Van kép róla ,vicc kategória.
    Még jó hogy nem fizetős DLC-ként adták ki ezeket és a pach1.1-et...:bolond:
    Speciel én még mindig az 1.0-val tolom ,nálam csak rontott minden téren az 1.1 ,majd ha rendbe rakják jobban a játékot és az újabb javítással nem @sszák el azt is ami eddig viszonylag jó volt, normálisabban működöt akkor felteszem a következő pach-t
    Az hogy a pach listában mit írtak,majd a fele sem állja meg a helyét,nettó hazugság,figyelem elterelés.
    Félre értés ne essék imádom a játékot.....;)
    Használom is, csak azért 70-80 óra teszt játék alatt sok mindent, (de még talán 1/3-át nem is) kipróbáltam ,teszteltem,a teljesség igénye nélkül ,tudom miről beszélek.
    Csak egy jó példa erre a BGA.
    Mióta is van az FS-ben ????
    Nos ezen része egyenlőre használhatatlan...
    Nehéz lett volna ennyi év alatt alap dolgokat amik évek óta működtek, megcsinálni hibátlanul elsőre ,de másodjára sem sikerült,remélem azért már a következő pach-ben ez is és a többi ordító bug (ami már a 13-ban is működött) jó lesz.
    Ezt a játékot a megjelenés előtt a kutya nem tesztelte,csak használta és mutogatták hogy hű-meg ha.
    Én egyedül pár nap alatt annyit találtam ,hogy szerintem a Giants-nak 3 pach kevés lesz még ezek után hogy mindet kijavítsa ,pedig én csak egyszerű felhasználó vagyok.
    Aki használni szeretné a játékot,lehetőleg nagyobb bugoktól mentesen.
    Mivel nem fél árat fizetem egy erős béta állapotú játékért.
    Még jó hogy ömlenek a modok hozzá így azért már értelmesebben lehet használni.
    Nem mondom anélkül is lehet vele farmozni,de erős kompromisszumokkal....
    Aki nem hiszi ,toljon bele 100 órát és szerintem egyet fog velem érteni.
    Az meg nem kifogás hogy a sok újítás miatt nem sikerült megcsinálni úgy ahogy .
    Na ne már sok mindent ígértek
    Ezt is ígérték"(nincs több növény a kabinban és pótkocsikban)"
    Tessék bepattanni egy homlokrakodóba kötni utána egy pótkocsit,és behajtani egy kukorica táblába ,......Hány éve nem sikerült megcsinálniuk...8
    "A csapadék immár nem hatol át a tárgyakon, épületeken, gépeken"
    Na ez is hazugság,a gépeken valóban de az épületeken továbbra is....
    "Javított AI dolgozók"
    Majd ha valaki tapasztal javulást és meg is tudja mutatni ,nem csak beszélni róla szóljon.
    Épp oly segg hülye minta 17,ben de használható ,ha segítesz neki alkalmanként,a vicc az hogy segítő a neve ,ja én segítek neki mert komolyabb manőverek még mindig meghaladják a képességeiket.
    Nos ezek nem olyanok hogy újításnak számítanának ha rendesen megcsinálnák,de most sem sikerült.....
    Pl: a sebesség váltót is anno ,még mindig 1 sebességes minden vicc kategória.
    Legalább azt a modot rakták volna bele ami már 4 éve megvan,de erre is lusták vagy gyengék.
    Az se kifogás hogy nem volt elég idejük ,3 héttel eltolták az eddigiekhez képes a megjelenést.
    De ha látták ,dehogy látták,vagy igen.....akkor még 1 hónapot tolnak rajt és annyi.
    De sajna ez már bevett szokás a mai játék készítő iparban kiadjuk erős bétában,vagy picit jobban ,majd az userek úgy is tesztelik és kész.
    Nem véletlen lehetett hivatalosan megvásárolni ,a hivatalos, hónapokkal előre bejelentett,megjelenés előtt 6 nappal ,valamit tudtak és éreztek ,ez számomra bizonyíték hogy milyen trehány bugos játékot sikerült kiadniuk.
    Nyilván használható játszható,de hogy....
    Kérem szépen ,nem fél év alatt kell megcsinálni egy játékot,mert előtte csak a fizetős DLC-el voltak elfoglalva.
    Értem én hogy kell a haszon.
    De most azért eléggé öngólt rúgtak,titkon tudják ezt maguk is ,de le@rják,így is veszik a népek....már aki nem wazerolja le előtte és vár egy akcióra ,mire talán rendbe is rakják a játékot.
    Több fórumot is olvastam ,komoly modder fórumokat is ,ahol hasonló véleményeket fogalmaztak meg.
    Módosítva: 2018 Nov 25
    Völgyi Sándor kedveli.
  17. AirVolk

AirVolk Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    384
    Nemtetszések:
    1
    Eredmények:
    63
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Szlovákia
    Kicsit elentmondásos az egész, mert a 13-as, 15-os, 17-es is csak tobb patch utan mukodot jol.....(tobb giga patchrol beszelunk) Miert gondoltad hogy 19-ben ez máskép leszz?
  18. endy papp

endy papp Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    45
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    18
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    "SS"
    Nem gondoltam én semmit ,de ha már toltak a megjelenésen ,bíztam benne hogy jobb állapotban kapom ,meg mint az eddigiek amiket felsoroltál,főleg hogy olyan funkciók nem működnek amik az elődökben elsőre sikerült és nem újítások ,mert 13-óta ben vannak.
    Már ehhez is jött 1.7 GB pach :csodálkozik:azt lófüttyöt sem javított,sőt helyenként azon is rontott ami előtte jobban (nem jól működött)
    Ha neked ez ellentmondásos,akkor látszik hogy nem vagy tisztába a játék jelenlegi állapotával, számomra ennél fogva az ellentmondásos, amit írsz ,úgy hogy nem vagy tisztában a dolgokkal.
    Pedig elég részletesen leírtam ,kifejtetem,hogy könnyebb legyen mindenki számára ...
    Ja igen most megint tölthető a következőm pach , 1.7 GB de ez csak béta állapotában mert szerintük az idő rövidsége miatt nem volt idő tesztelni ,majd az userek jó pénzért tesztelik,mert ugye megvették de messze még a vége mire az lehet mondani hogy kész.
    Ha elolvasod ennek a listáját ,látni fogod miről beszélek és még mindig csak miket javítanak.
    Ennyi erővel mire végére érünk a a pach sorozatnak több GB adatot töltök le mint maga a játék ,tálán még 2x annyi is lesz,most akkor mit is vettem meg????
    Írják rá korai hozzáférésű játék ,30% adják kevesebbért,majd 3 hónap múlva ,ha az userek tesztelték mert ők(Gianats) alkalmatlanok ,vagy inkább lusták rá,akkor jöjjön a végeleges.
    Ja hogy ez rájuk nézve enyhén fogalmazva is gáááááááázzzzz!!!
    Még pár gondolat, az még nem jogosít fel senkit arra hogy félkész munkát adjon ki a kezéből ,ha előtte is évekig ezt csinálta.
    Törekednie kellene hogy jobb legyen kiadáskor ,vagy legalább is ne ilyen ordító bugokkal kiadni kész játékként.
    De ők úgy gondolják hogy a játékosok így is örülnek neki,örömmel megveszik...megsúgom annyira azért nem.;)
    Hidd el nem a negativitás szól belőlem mert tolom vele rengeteget,igaz csak teszt jelleggel ,mert így egyenlőre hiányzó és bugos funkciókkal értelmetlen lenne.
    Végig próbálok mindent majd mikor "késznek nevezhető állapotba kerül indítom a karriert,
    Igaz már bele kezdtem ,de nem kapkodok vele,ha másért nem is a modokat is érdemes megvárni.
    Imádom a hibáival együtt is.:)
    Ha nem hiszed ,nyugodtan nézz be az sg.FS fórumra ott elég részletbe menően leírtam tapasztalataim,tesztjeim,eredményét.
    Biztos vagyok benne hogy kevesen fordítottak ennyire mélyre menően időt erre a játékra.
    Nem elsősorban a hibákat keresve,az nem az én feladatom,lenne de nyilván ha találkozom velük szóvá teszem.
    Nem warez eredeti verzió, így azért hadd ne legyek mindennel elégedett.....
    Hozzá tenné leginkább azok szoktak háborog elsőként ,akik törttel tolják a több év tapasztalata mondatja velem.
    Módosítva: 2018 Nov 25
  19. Hungarikum

Hungarikum Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    677
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    93
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Sárospatak
    A patch csak azért több giga, mert amit javítanak, azt újra letöltöd egészben és ha sok mindent kell javítani, akkor összegyűlnek gigák, de ettől az alap X giga nem fog megnőni több gigával.
  20. endy papp

endy papp Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    45
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    18
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    "SS"
    Gondoltam ,de ha össze vetjük hogy hányszor töltjük le akkor sokszor sok GB,még ha az alap nem is változik.
    Elég lenne egybe 1x 20 GB és akkor minden benne lenne ,.;)
    Mivel sokszor sok hibát kell javítani remélem nem kell neki 1 év mire a végére érnek:bolond:
    De az elődöknél ha jól emlékszem a 17-nél 1 év után is jött javítás,itt meg ugye sokkal több minden van és összetettebb az egész.
    Kivárjuk ,mást nem nagyon tudunk csinálni...
    Azért szerencsére ha kompromisszumokkal is de használható.
    Gondolom nekik sem az a cél hogy sokáig húzzák a nagy és sürgőseket .

Az oldal megosztása