↑ ↓
  1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
Dismiss Notice
Helló Vendég! Az újonnan regisztrált felhasználóinknak önállóan kell elvégezniük a regisztráció véglegesítését, a kiküldött email-ben kapott linken keresztül! (Ellenőrizzétek a levélszemét mappát is)!

HÍREK American Truck Simulator - Washington

csjoco 2019 Jan 26

1. csjoco

csjoco Moderator Személyzet Tagja MODERÁTOR Hírszerkesztő

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    1,291
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    93
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    kertész, parképítő- és fenntartó
    Hely:
    Veszprém
    American Truck Simulator - Washington

Az előző bejegyzésben már mutattunk nektek néhány képet a következő ATS térképbővítésből. Ugyanitt ígértünk egy hivatalos megerősítést az államról, amelyet azonban elég sokan gyorsan felismertetek. Ez eléggé megerősített bennünket abban, hogy az igyekezetünk, amit a játékvilág élethűbbé tételébe fektetünk, nem hiábavaló.

Washington állam lesz tehát a következő amerikai terület.A terület kiválasztása logikus volt, hogy lefedjük a nyugati partot és egyben hídfőállást is jelent a jövőbeni bővítésekhez. Ez a lépés egésszé teszi a tengerparti US 101-es utat. A legészakibb szakasza is része lesz a Wahington DLC-nek, így végigjárhatjátok délről északig és fordítva. Mi már kipróbáltuk és nagyszerű.

001_wip.jpg 002_wip.jpg

Ahogy minden amerikai államnak, Washingtonnak is megvan a maga varázsa. Igyekeztünk a jellegzetes tájra, településekre, iparra, városokra és kikötőkre összpontosítani. Minden, amit csináltunk, messze megelőzte a várakozásainkat. A bővítmény idei megjelenéséig még jelentkezünk néhány Washington-témájú bejegyzéssel és persze képekkel a munkafolyamat haladásáról.

003_wip.jpg 004_wip.jpg
    005_wip.jpg 006_wip.jpg
    007_wip.jpg 008_wip.jpg

Közben el ne felejtsétek hozzáadni a Steam- kívánságlistátokhoz az ATS. Washinton-t.

hivatalos link: https://blog.scssoft.com/2019/01/american-truck-simulator-washington.html
    fordította: hattorihanzo
  2. Gumikacsa

Gumikacsa Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    84
    Nemtetszések:
    1
    Eredmények:
    28
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Közmunkás. Ja nem, oda sem feleltem meg.
    Hely:
    Karácsond
    Lehet, hogy erre nem kell őszig várni?
  3. indian56

indian56 Adminisztrátor Személyzet Tagja ADMIN MODERÁTOR RestaCar™

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    613
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    93
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Pécs
    Gumikacsa a javíthatatlan optimista! :D:D
  4. Gumikacsa

Gumikacsa Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    84
    Nemtetszések:
    1
    Eredmények:
    28
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Közmunkás. Ja nem, oda sem feleltem meg.
    Hely:
    Karácsond
    Közben megnéztem a videót, azt hittem komolyabb, azért hittem, hogy már jóval előbbre vannak. De így visszavonom.

Az oldal megosztása