↑ ↓
  1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
Dismiss Notice
Helló Vendég! Az újonnan regisztrált felhasználóinknak önállóan kell elvégezniük a regisztráció véglegesítését, a kiküldött email-ben kapott linken keresztül! (Ellenőrizzétek a levélszemét mappát is)!

A RestaCar oldal(ak)-ról

Corsair 2017 Szept 25

1. Corsair

Corsair Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    1
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    3
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Softwareentwickler und Webdesigner
    Hely:
    Düsseldorf (NRW)

Szia Lecso!

Szeretnem neked, illetve a többi tärstulajdonosnak megköszönni a RestaCargo-t. En kb. 1 eve voltam aktiv tagja a csapatnak, es kellemes idötöltesnek tartottam a RC-vel valo virtuälis fuvarozäst. Sajnälom, hogy most es igy lett vege ennek az egesznek. Ugy gondolom, hogy ertelmetlen vita alakult ki. Ennyi volt a RestaCargo, az elet megy toväbb. A RestaCar, es a RestaCargo nev szabadon hasznälhato, ezt letudjätok ellenörizni a MKIK oldalän. Sem Magyarorszägon, sem pedig EU szinten nincs a nev levedve, innentöl kezdve tehät hasznälhato engedelyetek nelkül. Magyarorszägon egy nev, logo, stb. levedese 250.000. forinttol, EU-ban valo levedes pedig 600.000 forinttol indul. Gondolom tudjätok, hogy egy nev jogilag levedese nem stipi-stopi modjära megy. A restacar.hu domain foglalt, de bärki regiszträlhat pl. restacar.eu domaint, es meg az engedelyeteket sem kell kernie, hisz jogilag a restacar nincs vedve sehol.

Megegyszer köszönöm szepen a tulajdonosoknak az elmult egy evet a cargonäl, hiänyozni fog az RC!

Toväbbi kellemes napot, es jo idötöltest!

Corsair
  2. Sándor Tibi

Sándor Tibi Regisztrált

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    51
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    18
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Raktári technikus
    Hely:
    Budapest
    Ti beszéltek egymással is azért? :D :D :D
    Ez viszont durva....
  3. Boxer

Boxer Tulajdonos Személyzet Tagja ADMIN MODERÁTOR RestaCar™

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    127
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    43
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Balassagyarmat
    Nem kommentáltam... Létezik egy olyan dolog, fogalom, hogy NETIKETT. Az okos emberek alkalmazzák is. Én annak tartom magamat. ;)
    Büki Béla és Solyom66 kedvelik.
  4. indian56

indian56 Adminisztrátor Személyzet Tagja ADMIN MODERÁTOR RestaCar™

Blogbejegyzések:
    0
    Kedvelik:
    420
    Nemtetszések:
    0
    Eredmények:
    63
    Nem:
    Férfi
    Hely:
    Pécs
    Sziasztok!

Azt hittem ez egy "Segítségkérő" topik!
    Szerintem a RestaCargo, és a névhasználatok jogi megítéléseés egyéb, a segítségkérést egyáltalán nem érintő dologmás témakörbe tartozik — mondjuk egy "Kibeszélő", "Társalgó" (bár ilyenek még nincsenek létrehozva) vagy valami hasonló topikba, de semmiképpen nem ide!

Az oldal megosztása